Bohaci.cz

luxusní věci za které jde vyhodit peníze

Archiv September, 2008

Zippo case – USB

zdroj: Thinkgeek.com

Pfffffffff! – Tzv. tryskový zapalovač.
Klik! Klak! – Tzv. USB koncovka – zasouvací
Ách!     –       Oddech geeka, během funkčního přenosu dat

Výše zmíněný text byl taková snaha o nastínění funkce artefaktu na obrázku. Tento zapalovač Zippo není. Odborníci, nemylte se. Nahoře zapaluje svíčky, zapovězené dokumenty, cigarety a…:-) Zde není, nemýlím-li se, co blíže popisovat.

(Celý článek) »

Ratanová Revoluce Rukou Roberti

zdroj: Luxist.com

Jsou mezi námi tací, jistě o nich ve svém okolí víme, kteří mají v lásce Ratan. Jiní, o těch vím zase já k němu cítí určitou zášť. Nemá důvod a abstraktní původ, přesto se tu vyskytuje. Ke sjednocení těchto dvou kmenů byla nutná revoluce. V kronikách světa nazvána, jako revoluce Ratanová.

(Celý článek) »

zdroj: Luxist.com

Jednotvárnost počítačových doplňků mi sem, tam příjde už moc fádní. Vyjímkou jsou odolné flashdisky. Stylových a zároveň funkčních je málo. Flashdisk od firmy Gresso je velmi zvláštní. Jedná se o soustavu tří na sobě nezávislých flash pamětí.

(Celý článek) »

Kopi Luwak v česku

V česku 176 – 275 Kč za 10gramů.

Pokud se trochu vrátím do minulosti, tak zde kolega napsal článek o Kopi Luwak. Ti co neznají, nechť prve čtou jeho článek. Dnes jsem na Kopi Luwak omylem narazil v e-shopu. Pro ty z Vás, které zajímá dostupnost a cena v českých luzích a hájích, něchť se při sklence brandy a chutném doutníku začtou.

(Celý článek) »

 • 0 Komentářů
 • Kategorie: Káva
 • Zdroj: uberreview.com

  Kravinu podobných rozměrů jsme tu dlouho neměli. Už vidím ty tisíce znuděných businessmanů – podpantofláků, kteří sedí na gauči z Nosorožčí kůže a driftují s mopem nasazeným na žlutém modýlku Lamborghini Gallardo. Po pár okamžicích zjistí, že poježdění bylo legrační, ale efektivita je ekvivalentem nuly. Odejme mop, nasedne do opravdového Lamborghini Gallardo a odjede na parking Prada butique trochu RCmu ohulit.

  (Celý článek) »

  zdroj: Gizmodo.com

  Zcela výřečný název pro tento objev, který potěší nejednoho náruživého čtenáře. Za předpokladu, že vlastníte mnoho výtisků oblíbených románů, se sem, tam objeví nutnost použít nějakou pomůcku k navýšení dosahu rukou. Jednou z mála možných alternativ, je oproti pohotově připravenému žebříku, StairCASE’s.

  (Celý článek) »

  zdroj: luxist.com

  Od chvíle, co bůh stvořil společnost Apple, neskončilo to pouze náborem zaměstnanců a nějakým solidním profitem. K základnímu vzdělání každého jedince patří fakt, že Apple je životní styl. Obzvláště podporující hojné používání “i” před svými produkty. A když jde o styl hodný Applu, musí jít vždy o něco více. Extrémům se meze nekladou. Jedním z nich je iPhone 3G. Zde se ovšem setkáváme s něčím, co je i ma mě moc.

  (Celý článek) »

  clipboard01.png

  Tento rok, na Jaře tuším, jsem měl možnost povozit se ve výše zmíněném voze. Vydíval jsem ho vcelku často, jelikož kamarádovi stál před domem. Stále ovšem na Saaba nepřišla řada a používali jsme jiná přibližovadla. Mému zraku neušel ani jednou. Kolem Macka jsem vždy prošel a pokaždé se mi příšerně líbil.

  (Celý článek) »

 • 0 Komentářů
 • Kategorie: Auta
 • Dneska nebudu psát o všudypřítomných čičmundech co si v ruce tahají koženou taštičku (jsem jedním z nich, je to ryze praktické), ale o legendární sportovní sérii Dodge Viper (pozor – limitovaná edice 25 000 kusů).

  Dodge viper s elegantními pruhy

  Vypadá nějak takhle. Elegantní pruhy jsou za příplatek (ledničku vám tak taky standartně nenatřou). V česku se dá sehnat lehce pod 2 miliony korun. (Celý článek) »

 • 0 Komentářů
 • Kategorie: Auta
 • Mauricius - rekreacni stredisko

  Mauricius – malý ráj na zemi.

  Když vidím fotku nahoře (zřejmně z prospektu cestovních kanceláří),  Mauricius mi připadá jako takové malé nebe. Prostě člověk tam najde vše po cem kdy toužil (také za adekvátní cenu) a hlavně klid, čas na sebe, relaxaci a pohodu.

  Dříve byl Mauricius pohou Britskou kolonií. Později, v roce 1968 dostal nezávislot (a nás v ten stejný rok osvobodil sovětský svaz, jaká podobnost). Obyvatelstvo bude mým odhadem něco kolem 100 000lidí. V18 století to bylo 35k, ale většina z nich byli otroci.

  Hlavním úředním jazykem je angličtina, ale člověk se domluví trochu i fancouzsky. Víceméně ale zaslechnete na Mauriciu jenom různé dialikty (indické, francouzké a čínské) (Celý článek) »