Bohaci.cz

luxusní věci za které jde vyhodit peníze

Archiv August, 2008

Business.com – první vlajková loď na poli doménového prodeje. Tím samozřejmně nechci řict, že se domény v té době (psal se rok 1999) neprodávaly, ale rekordní je částká, za kterou byla doména vydražena : 7.5 milionu dolarů. (Celý článek) »

Pininfraina Aresline Xten

Pininfarina Aresline Xten, cena : 1,5 milionu dolarů

Kolik času tak průměrně strávíte na kancelářské židli ? Řekl bych, že asi vcelku dost. Pro někoho je komfort židle na které sedí stejně důležitý jako pohodlná postel. Inu, vědecké výzkumy přecejen odhalují, že když sedíme špatně, deformují se nám záda, zhoršuje krevní oběh a vůbec, tak nějak se ničí tělo. (Celý článek) »

Plackové fitcentrum

Nejsem sám, kdo hltá Britsé sitcomy, ála IT CROWD. Pro nezasvěcené: Jedná se o seriál s IT maníkama, zavřenýma, někde ve sklepě a makající…vlastně na ničem nemakají. Sedí u počítače v práci, doma, pořád. Jsou rachitičtí, nepečují o sebe, neradi sportují, protože mimo pc prohrávají

(Celý článek) »

Kolik? 117 USD

 

Stala se mi nedávno taková věc. Připadal jsem si, jako debil. V tom není, mezi námi lidmi, nic vyjímečného. Napsal jsem si tužkou seznam, co koupit, ale protože jsem byl nervózní, že jsem něco zapoměl, žmoulal jsem papír v ruce. Seznam píšu podle zásob, které chybí. Rozmazání slov způsobilo, že jsem musel půl vozíku vyskládat zase do regálu, vše za bedlivého a podezřívavého pohledu drsného Securityho. A jel jsem s červeným drakem zase domů.:-)

(Celý článek) »

bh_tegernsee_winter1.jpg

Architektura je dnes v takové fázi, že se díky příliš kontroverzním stavbám vedou soudní spory. Některé výlevy se příčí, jiné naopak mají, tak vášnivou jiskru, že mi srdce bije, jakoby chtělo ven. Při mé obvyklé, ranní kávě a chvilkovému výběru nejzajímavějších RSS zpráv, jsem si nemohl nepovšimnout těchto revolučních staveb. Netřeba, ptáti se, zda sledujete (i když nepravidelně) seriál The Simpsons.

(Celý článek) »

I když se ve valné většině jedná o věci, které nikdo z nás, nikdy neupotřebí, najdou se i takové, které za pořízení rozhodně stojí. Já jsem se rozhodl sem, tam prozkoumat archy Gadgetsů a vybrat ty nejlepší.

 

Jistě nepatřím mezi menšinu, když denně na ulicích vidím mnoho, nadměrně kreativních jedinců, přiotrávených alkoholem. Víte, jaké dvě věci jsou nejnutnější pro zářnou návrhářskou kariéru? Hlavní je jméno. Musí znít, co nejvíce Italsky, i když jste Rus. Druhá věc je daleko snažší, než vymyslet italské jméno figurky, které tu stále nebylo. Vytvářet věci, co nejvíce šokující a nepochopitelné.

(Celý článek) »

iPhone 3G – Za kolik zlatých.

apple-iphone-3g-black.jpg

Cena: Uvedena v článku

 

Od největšího e-shopu s mobilními telefony u nás se, před 12. hodinou dozvídám, že iPhone 3G má již v nabídce. Cena? Se podržte, protože já se vcelku upřímně zasmál. Za 16 GB model. Samozřejmě odblokovaný, na české sítě, zacálujete skoro dvacet litrů. Pevně věřím, že, jako se mu to daří již dost dlouho, vydělá i zde na stupiditě lidí. Za 8GB je to něco pod 15 tisíc. Nemílím-li se, všichni chytrolíni pindali (bez dopadu na trh),

(Celý článek) »

Ferrari Puma – Za kolik a co?

fr6111-ferrari-puma-replica-team-tee-01.jpg

Sem tam se nalezne nadšenec, který si Ferrari pořídit může, těm ostatním fandí Puma, která již pár let vyrábí licencovanou kosmetiku a oblečení. Pojďme se tedy podívat co Ferrari a Puma prodávají.

Od pasu po krk
Logicky musíme začít u té části oblečení,

(Celý článek) »


Cena za tento nesmysl: 50 000 000 USD

Úchyl, fetišista, sběratel a Američan, Paul Mawhnney trpí enormním problémem. Vlastní největší sbírku hudebních nosičů na světě. Co o to? Nemůže ji prodat. Ten chudák, stará, odhaduje cenu svého pokladu na 50 000 000 USD. Nejvyšší nabídka se uvšem ocitla na hranici pouhých 3 000 000 USD. Ono, komu by se chtělo za LP’s a CD’s dávat hrubě přes 800 000 000,- Kč. Majitelé by museli tunelovat, jako za změněných (Celý článek) »