Bohaci.cz

luxusní věci za které jde vyhodit peníze

Archiv July, 2008

Pod textem se nacházejí fotky interiérů dvou nejnovějších letadel od Boeingu. A to Boeing 787 Dreamliner po boku s jeho dvoupatrovým bratříčkem Boeing 747 – 800. Jak si ráčíte všimnout, obě letadla disponují velmi kvalitně zpracovaným futuristickým výzorem. Vdechuje vám do tváře luxus a krásu…Boeing 787 Dremliner začne létat již tento rok.

Boeing 787 Dreamliner

boeing-787-dreamliner.JPG

(Celý článek) »

pico.jpg

Můj sen je splněn. Hrozně dlouho jsem si přál něco podobnýho. Na cesty jiným prostředkem, než autem naprosto ideální. Na mojí Nokii mi vadí poměrně malý displej 208×208 pixelů. iPod je moc vyzývavý, zato disponuje nádherným displejem s rozlišením 320×240 na vcelku malém prostoru. A notebook, ten vytahuju jen, když sedím uplně vzadu, navíc baterie stále nejsou natolik dokonalé, aby mohlo být mobilní pc zcela soběstačné alespoň na desítku hodin.

 

(Celý článek) »

Krátká úvaha o radaru v Brdech

radar-brdy.jpg


Dění je značně rozostřeno politiky a jejich vlivem na vývoj I VAŠÍ KARIÉRY. Radar v Brdech je ptákovina! Dle klasických společenských norem mi příjde normální, přijít k Paní Condoleezze Rice

(Celý článek) »

Novinky.cz – sekce Hovna

medion-akoya-mini.jpg

Brouzdám si internetem, za účelem najít technologické novinky. Hledám, bádám, nenalézám. Vůbec nic, o čem píšou převratné není. Na profláklině Novinky.cz se dozvídám například, že Toshiba uvedla na trh externí disk, který se při pádu sám vypne. Nedělají toto počítače od IBM již několik let? Mám na mysli integrované HDD, které mají podmínky pro uplatnění této konkrétní inovace daleko těžší. Nebo si můžete koupit SSD z fabriky Hama. Domnívám se, že ten tuto věc neřeší. Další převratnou je Notebook Asus, který je schopen nastratovat za neuvěřitelných 8 vteřin.

(Celý článek) »

hama-ssd-64-gb.jpg

Cena: 4 000,- až 26 790,-

 

Ke dnešnímu velmi hezky strávenému dnu musí připadat stejně naladěná věc. Díval jsem se po nějaké laskomině pro Pana Siemense, Fujistu Siemense. Přešel jsem přes skiny (Srpen), taštičky a všemožné USB-blbiny. Při tomto bádání jsem nalezl věc, která mě zcela uchvátila převratností, ale stejnou měrou odradila velmi vysokou cenou. Věděli jste o možnosti 3.5″ flash disku, jako plnohodnotné náhradě stávajícího HDD?

(Celý článek) »

notebook-113233266490374.jpg

Odpoledne jsem se vzbudil a vyhradil si po obědě čas na hledání nového, křemíkového otroka. Mezi podstatné parametry patří snobský vzhled, co nejvyšší výkon, nejméně čtyřhodinová výdrž baterie a nutně vyžaduji webkameru. Počítač budu používat minimálně 1x týdně, převážně pro posílání mailů. Potom zvládám pouze hledání bezplatných pornostránek.
Vzhled je také velmi podstatný

(Celý článek) »

nintendo_wall_graphics.jpg

 
Cena: 75 ,- USD/ sada

Chci v zájmu všech čtenářů, kteří nepindají hlouposti, psát články o nových službách a možnostech. Ty jsou výsledkem lidského snažení, uspět na trhu.
Takovou třešničkou. Ta je primírně určena Nintendistům. Za předpokladu, že je jeden celý pokoj vyhrazen pro tuto milovanou firmu, je váš šťastný den.

(Celý článek) »

iPhone – telefon pro hlupáky

Apple Iphone

Cena: Okolo 10 000kč

iPhone se pro spoustu lidí stal takovou malou modlou. Ani bych se nedivil, kdyby skalní uctívači firmy Apple měli doma oltářky a zapalovali S. Jobsovi svíčky, na podporu jinak mizerné značky vyrábějící produkty, které se hodí rovnou do popelnice. (Celý článek) »

vracek.jpg

(Celý článek) »

delnik.jpg

Člověk velmi často zkouší nové věci, já použiji slovo experiment. Slovník ho definuje, jako “Experiment, česky pokus, je úmyslně navoděný děj, jehož pozorováním se má zjistit buď 1. zákonitý vztah mezi danými a navoděnými podmínkami a následky, n. 2. správnost takového předpokládaného vztahu.” Některé experimenty, ať zůstanouraději potlačeny, jiné vypustíme na povrch. Vybral jsem tak nevšední sortiment zboží,

(Celý článek) »