Bohaci.cz

luxusní věci za které jde vyhodit peníze

Archiv May, 2008

Retro 51 Birthday pen

re_greeting_bday_yellow_rb.jpg
Cena: 22.50,- USD
Po éře velmi neobvyklých per tu máme jedno, které se trendu také nevyhýbá. Někdo ho považuje za příliš infantilní. Já použiji jiné slovo. A to NOSTALGIE. Čímž má pro určitou skupinu lidí velmi podobnou hodnotu jako propiska Ballpark nebo retro kočárek Kensigton Pram.

(Celý článek) »

 

23001.png


Cena: 169,- Kč až 5 359,- Kč

Aby jsem potěšil klasika, rozhodl jsem se napsat malou diplomku na téma Portské víno. Již se tu vaším očím zjevily různé excesy. Ať už víno pro Gayie, což je chválihodný, ale pouze marketingový tah. Tak licencované víno Ducati. A v neposlední řadě zcela nedosažitelné Chateau Lafite z roku 1787. Severní Portugalsko bylo, kam lidská paměť dosahuje velmi úrodná část Evropy, co se vinné révy týče.

 

(Celý článek) »

 • 0 Komentářů
 • Kategorie: Víno
 •  

   

  karaross.jpg

  Cena: 6 892,- USD

   

  Pokud bych měl miliardy, byl duševně nemocný a mínil utrácet za neúčelné nesmysly volil bych designérku Karu Ross. “Návrhářka” je dostupná pouze celebritám. Mezi lidi nevážící si majetku a podporující ji patří Kate Beckinsale, Sarah Michelle Gellea a Oprah Winfrey. Wow!

  (Celý článek) »

 • 0 Komentářů
 • Kategorie: Šperky
 • Pera Ballpark

  Cena: Yankee Stadion – 190 $ cca 2900 kč
  Fenway Park – 250$ – cca 3700 kč

  S tím jak se pera Ballpark stávají stále slavnějšími a známnějšími může být nyní vaše poslední šance, jak domů pořídit kus slavné historie. (Celý článek) »

   

  slipstream.jpg

  Cena: 16 600 000,- Euro

  Jachty jsou již delší dobou známkou prestiže a luxusu. V našich končinách jachtám není moc přáno, kvůli absenci moře. Mezi další jachty na prodej patří i Slipstream Yacht. Jedná se o velmi ojedinělý kousek, což je promítnuto do ceny. Se svou úctyhodnou délkou, necelých 44metrů si vždy najde čestné místo na parking, jen s přepravou to musí být krapet složitější. Nejedná se o žádnou celobílou koncepci.

  (Celý článek) »

  Ferrari za 12 000,- USD?

   

   

  13527_1.jpg

  Cena: 12 000,- USD

  Nejde o žádný žert. Pouze nedostanete doslovně Ferrari. Vím, zní to hezky, i když trochu nemožně. Toto Ferrari jede maximálně 20km/h, což není ideál pro sportovně založeného jezdce. Zdá se mi praktický spíše pro lidi, často se pohybující ve velkých městech.

   

  (Celý článek) »

  112347-original-1gmfa.jpg

  Cena: Od 839 000,- Kč

  Hummer H3 vypadá jako scvrklý Hummer H2. Ale dává policejním radarům větší zápřah, než bráchové, díky efektivnějšímu užívání paliva.

  Hummer odjakživa patří mezi nejvíce zastrašující vozidla světových silnic. Dva roky zpět nastala revoluce. Kdo si nemohl dovolit křihlavý Hummer H1 a H2, ten si s menší rodinou pomocí dopomůže k podviživenému a anorektickému H3.

   

  (Celý článek) »

 • 0 Komentářů
 • Kategorie: Auta
 • 434.jpg
  Cena: 800,- USD

  S dnešními cenami benzínu, které dosahují bodu varu dokonce i nejbohatší spotřebitelé rádi okusí radost z pohybu vykonávaného vlastní silou. Máme zde mnoho novátorských designů kol, ale myslím si, že žádný není natolik originální jako Strida

  (Celý článek) »

 • 0 Komentářů
 • Kategorie: Sport
 •  

  bottiglia.jpg

  Cena: 168,- EUR/6 lahví

  Italský výrobce motocyklů Ducati (vyrábějící třeba známý motocykl Ducati Monster) má širokou škálu držitelů licencí, od výrobců kufrů, přes Sandisk… Je toho zkrátka mnoho. Což je společný rys značek jako Ferrari, Lamborghinni nebo třeba Hummer. Desmorosso je první Ducati-ho licencované víno.

  (Celý článek) »