Bohaci.cz

luxusní věci za které jde vyhodit peníze

Archiv April, 2008

teschner.jpg

 

Cena: 1 500 000,- USD

V čem si tak asi můžou jezdit hvězdy? Rolls-Royce s předraženým nářadím? Lamborghini ? Hummer? Cadillac? NE! A co takhle pojízdný šestikolový all-inclusive dům? Firma Teschner Coach, pocházející mimochodem z Německa upravuje standardní autobusy na luxusní povozy nejvyšší jakosti.

(Celý článek) »

 • 0 Komentářů
 • Kategorie: Auta
 • laurendog.jpg

  Cena: 495,- USD

  Tak nám nastaly krušné chvíle v oblasti módních návrhářů. Každý dělá něco úplně jiného, něž umí. Přinejmenším tomu dává své jméno. Ralph Lauren Louisiana alligator, psí obojek je inspirován noblesní firmou Ricky handbag, neboli kabelky. Límec má mosaznou sponu a zajímavý detail, trochu mosazný zámek s ryninou “RL” “67”, což jsou monogramy návrháře. Zámek má mosazný klíč, který je tak hustý, že se majitel nemusí stydět užívat ho jako přívěšek ke klíčům od Mercedesu. Po Poochie of Beverly Hills se mi zdá tento výstřelek více účelný. A to nemluvím o kombinaci se zlatým Zippo zapalovačem. Ve státech si obojku cení na 495,- USD.

  Drahé kočky, drazí psi

  ashera.JPG

   

  Cena: Vysoká

  Jak jsem vám v tomto článku slíbil, tak činím. Chci, aby jste byli spokojení. Něco málo jsem si přečetl o nejdražších kočkách a psech na té naší planetě a z toho jsem vám napsal článek.

  (Celý článek) »

  suzuki_1300_hayabusa_3quarts.jpg

  Cena: 334 900,- Kč

  Již jsme tu měli NEJrychlejší auto planety, dle kolegy NEJrůžovější a mému srdci NEJbližší. Čtyři kola jsou ve většině případů o mnoho bodíků bezpečnější, komfortnější a mají manší meze, co se designu týče. Někdy je, ale třeba vyrazit si za město a užít si naplno svých zvířecích pudů. Kterých v autě dokonale nezužitkujete. Co takhle něco, co jede přes 300 a stojí lehce pod 400 litrů? Umí válčit, jak na krátkých, akčních okreskách, ale nepohrdne ani hltáním nekonečných vzdáleností? Život nám pořád ukládá volbu v podobě kompromisů. A tím zcela nejdokonalejším je Suzuki GSX1300R Hayabusa.

  (Celý článek) »

 • 0 Komentářů
 • Kategorie: Motorky
 • Tandemový seskok padákem

  Tandemový seskok s padákem

  Cena: 6 000kč za tandemový seskok plus DVD a fotky

  Nejúžasnější pocit na světě je asi dát si pořádnou čáru koksu. Jak říká jeden můj známy, na čáře sbalí ten nejhnusnější kluk tu nejhezčí holku a bude králem večera. Tandemový seskok padákem je sice až na druhém místě, ale i tak stojí za to ne ?.

  Nejdřív kontaktujete firmu, která seskoky nabízí. Domluvíte si místo a čas (na letišti…) a přijedete. Tam se vám představí tandemový parašutista, který má obvykle odskákáno více než 2 000 pokusů. Což je docela slušný skóre při hazardu se smrtí.

  (Celý článek) »

  Audi R8 zepředu

  Cena: 104 000 euro -> 2,5 milionu KČ

  No, za dva a půl míče si dokážu představit lepší auto. Hlavně Audi R8 na mě působí teple. Nemůžu si pomocit, ale homosexualita z toho auta přímo sálá. Živě si dokážu představit, jak z růžově odbarveného autíčka vyleze nějaký modní návrháříček se svým manželíčkem a čivavičkou. (Celý článek) »

 • 0 Komentářů
 • Kategorie: Auta
 • uggbby11.jpg

  Cena: 280,- USD

  Tento rok byl velmi nevyzpytatelný. Chvíli bylo docela teplo. Potom nehorázná zima…když jsem si hledal na eBayi oblečení, narazil jsem na opravdu stylový přepravní box pro nemluvňata. Nemohl jsem odolat článku o UGG Bunting Bag.

  (Celý článek) »

  Bugatti veyron vystava

  Cena: přes milion euro – víc jak 25 milionů kč

  Vždycky jsem miloval ten pocit zamáčknutí sedačky na kolotočích. Lety v letadle (civilním) jsou taky dobrý, ale nic moc. Jízda v tomto sporťáku se rovná součtu všech předcházejících zážitků. Akcelerace Bugatti Veyron na stovku je za 2.5 vteřiny, maximální rychlost 400 km/h. Chápete to ? Dvě a půl vteřiny, to je něco neuvěřitelného. Stačí jenom nohou cinknout o plynový pedál a doslova letíte (jak se s takovým autem parkuje mi vrtalo hlavou celou noc). (Celý článek) »

  Zippo BLU – plynová boubelka

  zippoblu_open.jpg

  Cena: 1400,- Kč až 2547,- Kč

  Zippa jsou mezi zapalovač něco jako Cadillaky mezi auty. Jejich základ se nemění. Obměnami prochází pouze plášť, ať už rytinami, barevnými kombinacemi, nebo edicemi. Teď Zippo uvedlo na trh svůj nový produkt s názvem BLU, který ale prošel výměnou kompletní, začal hořet na butan.

  (Celý článek) »

  Lamborghiny headset za hubičku

  bello1lhm.jpg

  Cena: 70,- USD

  Vrrrrm! Vrrrrm!Eeeeeee!
  “Haló?”
  “Dobrý den, pane, již máte spravené to Murciélago. Hned si ho můžete vyzvednout. A máme tu pro vás takovou malou třešinku.

  Jde o headset Lamborghini. Přivezl mi dva kamarád z Ameriky.

  (Celý článek) »