Paradise Valley Dům

Cena: 12.95 milionů $

Tato nádherná nemovitost je situovaná v americkém městě Phoenix (Hlavním městě státu Arizona). Phoenix je pátým největším městem ve spojených státěch a má lehce přes čtyři miliony obyvatel (2 a půl Prahy ?).

V tomto městě je také situována milionářská čtvrť Paradise Valley kde člověk může najít jedny z nejdražších (soukromých, mrakodrapy v New Yorky je hravě strčí do kapsy) staveb světa.

(město Phoenix na mapě, zelená šipka ukazuje na Paradise Valley)

Paradise Valley Map

Krásný dům na obrázku je situován do 1500 metrů čtverečních. Jenom 80 z nich zabírá velká louže na koupání. Do toho samozřejmně nepočítám posezení v antickém stylu a privátní jezero, které dostáváte jako bonus při rychlém jednání (hmm, nic moc bonus).

Dům se sedmi ložnicemi je obklopen trávou pěstovanou s pečlivostí hodnou angličana. Pokud si tento statek koupíme, můžeme se procházet po zahradách, z nichž každá je vyvedená do jiného stylu (čínský, španělská a podobně).

Interiér je místy poněkud kýčovitý. Je vidět že architekt sázel na konzervativní styl, ale snažil se ho propojit s moderním, což se mu místy (obludná kuchyň) opravdu nevyvedlo. Můžete se tu sice cítit útulně, ale vařit vám asi dělat radost nebude (a služky to ze slušnosti přetrpí).

Nadruhou stranu lokace nemovitosti je pořád ještě ve měste, takže dojíždění vašim Ferrari určitě nebude tak hrozné.

Verdikt: pokud máte na kontě zbytečných 13 milionů dolarů, radši než koupit nejdražší dům v Arizoně, postavte si vlastní.

Foto:

Hnusná kuchyň

Paradise Valley Dům 2

Paradise Valley Dům 3

Paradise Valley Dům 4

Paradise Valley Dům 5