Headset Motorola gold

 

cena: 192 000,- Kč

Stále máte u ucha telefon? Dokonce už samou bolestí měníte jeho pozici? Cape Town, pravé ucho…New York, levé ucho…Aš, dle intenzity bolesti ucha a ruky.
Jsou i takoví, kteří přišli na chuť podnikatelskému BOOMu posledních let, kterým je bluetooth headset. Víte co myslím? Jsou to kváderníci, kteří zmatečně pobíhají tam a zpět s divnou věcí zaraženou v uchu celý den. Někteří s nimi možná i spí.:-)

Tento headset však není jen tak pro nějakého podnikatýlka ve Felícii. Jde o dokonale reprezentativní stroječek, který se hodí spíše jako stolně-schůzkový doplněk a plnící svou funkci po boku zlatého Zippa, perské kočky a Armaniho doplňků. Základem je sériové sluchátko typu Motorola standard H12. Sluchátko má nadstandardně dva mikrofonky, které vytvářejí tři různé zaměnitelné zvukové verze, což uživateli nabídne velmi kvalitní hlasový výstup.
Přední část je zhotovena z 18ti karátového zlata, máte na výběr mezi bílým a žlutým. Obsahuje 182 diamantů. Kde je také možnost volby a to za bílé, růžové nebo černé diamanty. Aby byla exklusivita dodána v celkové šíři, jde pouze o omezenou STO kusovou výrobu. Cena je stanovena na $12,000, čímž se dostáváme na cenu zhruba 192 000,- Kč. Nejásejte. Musíte čekat tři týdny na zhovotení. Tento počin má na svědomí firma Amosu Luxury Ltd, a UK-based company, která se specializuje na luxusní mobilní telefony.