zdroj: Luxist.com

Jsou mezi námi tací, jistě o nich ve svém okolí víme, kteří mají v lásce Ratan. Jiní, o těch vím zase já k němu cítí určitou zášť. Nemá důvod a abstraktní původ, přesto se tu vyskytuje. Ke sjednocení těchto dvou kmenů byla nutná revoluce. V kronikách světa nazvána, jako revoluce Ratanová.

Odehrála se během roku 2008 a jako jeho hlavní aktér je v odborné literatuře uváděn jakýsi “Roberti”. Lze si velmi lehce povšimnout určité symboliky Roberti, Ratan. Roberti, Ratan. Roberti, Ratan. R, R.Tento výrobek se mi líbí, ač patřím do tábora Druhých, Nenáviděných, téže zmiňovaných, jako (a teď mi promiňte ten výraz) Zavrhovaných! Příjde mi senza skloubit tolik materiálů do jednoho tělesa, dát mu tvar a netahat do výtvoru moc těch konvencí. Delé mého nejlepšího přesvědčení vznikla moc fajn věc k bazénu, kde se můžete s notebookem v létě slunit. Barevná kombinace jistě není k zahození. Velkou neznámou však zůstává ona, cena. Ta bude jistě velmi mastná.

….a tak žily oba tábory, až do konce civilizace spolu v míru a lásce. Časem byly poveleny i vzájemné svazky a ještě později se na období bojů a vyznání zapomělo.