bh_tegernsee_winter1.jpg

Architektura je dnes v takové fázi, že se díky příliš kontroverzním stavbám vedou soudní spory. Některé výlevy se příčí, jiné naopak mají, tak vášnivou jiskru, že mi srdce bije, jakoby chtělo ven. Při mé obvyklé, ranní kávě a chvilkovému výběru nejzajímavějších RSS zpráv, jsem si nemohl nepovšimnout těchto revolučních staveb. Netřeba, ptáti se, zda sledujete (i když nepravidelně) seriál The Simpsons.

Bart vlastní neodmyslitelnou část amerických, dětských filmů a seriálů. Dům na stromě. V jejich podání jde spíše o chatrče, kde rozhodují vteřiny, po kolaudaci, kdy se proboříte. Tím vzniká mnoho rizik, tudíž, jak zdravotné, tak materiální újmy.
Stát se může, že ve vašem životě nastane zlom a dítě bude chtít dům na stromě (u nás bunkr), poblázněno Americkým konzumem. Řešení je, jít na to od lesa a takový dům postavit, pro celou rodinu. Nevěříte? Následující fotografie pocházejí z Německa. Tyto neuvěřitelné skvosty si, i přes vaše nevěřícné pohledy, opravdu pořídit můžete! I když, jde o značně nestandardní bydlení. Firma Braumraum.

inside2_large.jpg

inside2_largerct.jpgpicture-blth3.jpg
picture-blth2.jpg
picture-blth4.jpg
picture-blth5.jpg
picture-blth6.jpg

wk_inside2.jpgpicture-blth7.jpg
picture-blth1.jpg