Jistě nepatřím mezi menšinu, když denně na ulicích vidím mnoho, nadměrně kreativních jedinců, přiotrávených alkoholem. Víte, jaké dvě věci jsou nejnutnější pro zářnou návrhářskou kariéru? Hlavní je jméno. Musí znít, co nejvíce Italsky, i když jste Rus. Druhá věc je daleko snažší, než vymyslet italské jméno figurky, které tu stále nebylo. Vytvářet věci, co nejvíce šokující a nepochopitelné.

K tomuto úvodu mě přiměl tento návrhář. Už mám toho opravdu dost. To, že se nějaký tulák pojmenuje z vlastní iniciativy Italsky, neukazuje v žádném případě jeho zázračné schopnosti. Jde o takový malý podvůdek. Jako všechny ostatní, pohádkově vydělává na hlouposti a potřebě lidí citít se lépe, než si zaslouží. 
Podívejte se kupříkladu na tohoto pakoně. Pokud by se křesílko podestlané lahváči Unknown brand Měšťan neprodávalo v butiku, ale vyděli jste jej u houmlese v příbytku, nebyli by jste příliš nadšeni. Ale to italské jméno…
Jako součást programu Spolku pro zelenou zemi, mi příjde nábytek z obdobných, těžko zpracovatelných látek nezbytností, ale zde? 🙂 Na stranu druhou, může to podpořit prodeje, již i tak známého vinaře. Nejsem nadutý konzervativní člověk, i když, tak jistě v diskuzích neopomenete mou osobu napadnout, ale toto mi příjde opravdu moc! Fotografie, cestou k diskuzi.