fr6111-ferrari-puma-replica-team-tee-01.jpg
Sem tam se nalezne nadšenec, který si Ferrari pořídit může, těm ostatním fandí Puma, která již pár let vyrábí licencovanou kosmetiku a oblečení. Pojďme se tedy podívat co Ferrari a Puma prodávají.

Od pasu po krk
Logicky musíme začít u té části oblečení,

bez které se v pitu neobejdete. Tedy, konkrétněji řečeno, Týmové polotriko.  Jak jinak, než červené, bohatě pooznačováno Puma, Ferrari, Shell, AMD a Bridgestone. Cena v naší vlasti 2300,-.

polotriko.jpg

Čepice
S největší pravděpodobností nepatříme, mezi podpůrce vietnamské menšiny, tudíž zde “Ferrari” kšiltovky pouze obejdeme. Nenakupujeme! Zkazíme celý overall. Tento žert vás výjde na 800,- Kč.

Kalhoty

Ona, prozatím to byla docela sranda. Kšiltovka a polo, o tom žádná, ale kalhoty? Bohužel v tomto segmentu divize Pumy těžce pokulhává.

 

Obuv

Boty budou patrně tím nejsnadnějším. Na trhu je jich mnoho, což předurčuje pravidlo, že si vybere každý fanda. Tři základní varianty, dostupné pro náš trh s cenami mezi 3 300,-3 600,- Kč.  A dětské za 2 000,- Kč.

 

Bunda
Pokud si stále myslíte, že jde o drahou módu. Tak, přes kapsu se opravdu plácnete až teď. 6 500,- Kč bych za nepromokavou větrovku určitě nedal. Vše, až do teď, se mi z určitého důvodu zajímavé. Ale bunda mezi tyto věci určitě nepatří. Například boty se mi zdají naprosto perfektní.

Závěr
Nejlepší se mi rozhodně zdají boty, které jsou precizní, nejen po designové stránce, ale perfektně se v nich řídí auto i motorka. Pro vyznavače druhého, zmíněného stroje je určena kolekce Puma Ducati. Dle mého názoru, lepší, než Ferrari Puma. Nezbytnou pomůckou je také kosmetika, ale odmítl jsem ji vyzkoušet. Tyto pseudo kosmetické firmy, s tímto průmyslem mají společného, jen pramálo. O Ducati Puma napíšu taky!