teschner.jpg

 

Cena: 1 500 000,- USD

V čem si tak asi můžou jezdit hvězdy? Rolls-Royce s předraženým nářadím? Lamborghini ? Hummer? Cadillac? NE! A co takhle pojízdný šestikolový all-inclusive dům? Firma Teschner Coach, pocházející mimochodem z Německa upravuje standardní autobusy na luxusní povozy nejvyšší jakosti.

Jeden z jejich nejlibovější (možná i na světě) je White Star, za 1 500 000,- USD. Je postavený z bezmála 12-ti metrového autobusu Prevost XLII. Zaměstnanci popustili uzdu fantazie a vytvořili přímo snový design. Vytvořili nádherný interiér, kterému nechybí třešňové dřevo, žulové mozaiky, dřevěná podlaha a samozřejmým standardem jsou také svítící LED hadičky.

teschner1.jpg

Čalounění je v kůži, vytápěná podlaha systémem trubek s horkou vodou a obří lednice s 15″ LCD televizí. Mimochodem se zde nacházejí další tři televize, včetně 32″ zábavního centra. White Star má žulovou sprchu, velkou zadní ložnici a rozsáhlý odkládací prostor. Opravdu velmi podařený kousek. Jen by mě (čistě teoreticky) zajímalo, jakou musí mít spotřebu paliva? 🙂

teschner4.jpg