lindewerdelindivingcomputer.jpg

Cena: 2100,- Euro

Pro dnešek jsem zvolil vlnu nadměrně specifického náčiní. Jde o první luxusní potápěčské hodinky. Jedná se o počin firmy Linde Werdelin.

Obsahuje speciální transflectivní, barevný LCD displej, krytý safírovým sklíčkem, designovaným tak, aby bylo možné bez jakýchkoliv potíží číst údaje pod vodou.

Nenechte se zmílit, že vás uchrání před žraloky, ale přinejmenším vám poskytne kriticky podstatné informace. Obsahuje 3-osý kompas, procesor a varovný systím.
Displej vám zobrazí informace o vaší aktuální hloubce, doby potopení, zastávky při dekompresi, teplotu, maximální hloubku a vhodnou dobu vynoření. Dělá uživateli obrázek o nezkresleném času.
Jsou v dostání buď v přírodním, nebo černě eloxovaném hliníku. Ovšem pro vrchnost byla vyrobena i limitovaná edice v 18K zlatě. Ta je zrovna na obrázku. Potapěčské hodinky jsou odolné až do 300metrů a jsou napájeny nabijecími baterii Li-on. Ta je udrží v provozu celých 28hodin nebo pět dní lenošení v šuplíku. Hliníková verze vás výjde na nemalý peníz. Jedná se o 2100,- Eur. A pozor! Bude k dostání již tento rok.